JENOVIA DŻEMSON  Blogerka z Lublina, żona, matka, studentka Edukacji Artystycznej, w przyszłości nauczycielka z powołania. Moda jest dla mnie najprostszym i najbardziej codziennym obcowaniem ze sztuką. Ładne ubrania i piękne przedmioty odpędzają ode mnie negatywne myśli. 
W wolnych chwilach oglądam  przeróżne zdjęcia w sieci i zapisuję je sobie na dysku.^^ Oglądanie ich jest dla mnie świetnym sposobem na nudę, którą zastępuję szansą na przywołanie nowych pomysłów. Uwielbiam literaturę naukową, wszelkiego rodzaju poradniki oraz medycynę naturalną. Nie przepadam za literaturą fabularną, lubię za to filmy i seriale. Najbardziej lubię oglądać filmy o astronautach. Jestem zafascynowana malarstwem naiwnym oraz sztuką tworzoną przez dzieci. Sama również maluję, niestety wciąż mam na to zbyt mało czasu. Prowadzę również  bloga o sztuce i designie >GRETART BLOG O SZTUCE I DESIGNIE<
Jednym z moich ulubionych zajęć jest poznawanie najbardziej wymyślnych przymiotników w języku polskim. Kocham zwierzęta, w moim domu zawsze było ich pełno. Miałam: psy, koty, świnki morskie, chomiki, myszki chińskie, żabki akwariowe, ślimaki wodne, patyczaki, ptaki ewakuowane z dworu.  Mam suczkę, która nazywa się Greta Melancholia Misiowiec, to piesek który przeżył traumę i zanim do mnie trafił przebył daleką drogę aż z Augustowa na Mazurach do Lublina, gdzie mieszkam.
W przyszłości planuję hodować lotopałanki - jest to jednak ogromna inwestycja, zwłaszcza że mam zamiar je rozmnażać.
Chciałabym mieć przynajmniej trójkę dzieci i pracować w podstawowej szkole, nie pracować dużo, lecz bardziej zajmować się domem własną rodziną oraz twórczością artystyczną.
Lubię prowadzić bloga, miłe jest to że ktoś docenia mój wkład czasu i pracy w poszczególne posty. Większość ubrań jakie posiadam kupuję w second handach. Nawet gdybym była milionerką chodziłabym po ciuchlandach^^
Jestem perfekcjonistką, co jest zarówno wadą jak i zaletą. W szafie wieszam ubrania stylizacjami, które składam w wolnych chwilach, dzięki czemu nie muszę stresować się przed samym wyjściem z domu i tracić czasu przed lustrem. Zapraszam serdecznie do obserwowania mojego bloga ! 
Cenię sobie rzetelność w recenzowaniu kosmetyków i tym właśnie się kieruję.

Pozdrawiam,
Jenovia Dżemson^^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dżemson dziękuje Ci za skomentowanie :)